top of page
  • תמונת הסופר/תמיכל ברוטפלד

אודליה אלכסנדרוביץ – תעזור לכם למצוא את הייעוד בחיים


נדרוביץ בהרצאה איך  למצוא את היעוד בחיים  צילום אור גפן
אודליה אלכסנדרוביץ בהרצאה איך למצוא את היעוד בחיים צילום אור גפן

אודליה אלכסנדרוביץ – תעזור לכם למצוא את הייעוד בחיים, לרגל יום האישה הגענו לפגוש את אודליה אלכסנדרוביץ, מפתחת שיטת "ארכיטקטורת חיים' המכשירה מאמנים לאמן בשיטה  זו. אלכסנדרוביץ היא בעלים של "המרכז להתפתחות אישית ומקצועית", מרצה ומנחת סדנאות בארץ ובחו"ל. יועצת ארגונית, מאמנת אישית, עסקית, ומגשרת מוסמכת, בעלת תואר בתקשורת, ובוגרת לימודי פסיכולוגיה חיובית. בעלת ניסיון רב בעולם השיווק והמכירות, וותק בעולם ההדרכה, העצמה וההנעה להישגים. מחברת ספרים רבי מכר: "אשריך וטוב לך" "להפוך לסיפור הצלחה״, ו-"להיות אני במיטבי – המדריך למציאת הייעוד", שתורגם לאנגלית, נמכר כרב מכר באמזון.

באמצעות השיטה שפיתחה היא עוזרת לאנשים לא רק לגלות ולדייק מה היעוד שלהם אלא גם להוציא אותו לפועל ולממש אותו באמצעות תוכנית עבודה מסודרת תוך מיזעור סיכונים ומימוש הפוטיציאל ברמה מקסימלית.


בהרצאתה הקולחת והמרתקת חולקת אודליה את סיפורה וניסיונה, הכולל התרסקות עם אופנוע שטח ובניה מחדש של חייה ושל העסק שלה.

"הסדנה הבאה כבר התמלאה בנרשמים, הספר הראשון הועבר לתרגום לאנגלית, הספר השני נשלח לעריכה והפגישות לחודש הקרוב תואמו. .. ואז התהפכתי עם האופנוע.

ברגע הראשון על הקרקע חשבתי שהנה – עוד רגע אאסוף את עצמי ואקום על הרגליים אבל… הראש כבר ידע, זו לא עוד אחת מהנפילות שבהן אני עפה מהאופנוע וקמה על שתי רגליים, כואבת, אבל גם קצת גאה.

הפעם הרגשתי את זה, כמו בהילוך אטי, איך הרגל שלי מסתובבת לכיוון שבו היא לא אמורה להסתובב, ואיך העצם נשברת תוך כדי התהפכות.

פעם אחת בכיוון אחד, ופעם שנייה כשהאופנוע נוחת עלי, לכיוון השני.

"לאאאאא!!!!!!!" זה כל מה שעובר לי בראש. זה לא קורה לי! לא עכשיו! זה קרה לי.

שכבתי על הקרקע והתרכזתי בלנשום. באמבולנס עוד נתתי הוראות. במיון התחלתי לצרוח. ובדרך לניתוח כבר הרשיתי לעצמי לבכות."

אתם בוודאי מכירים את האמרה הידועה, "האדם מתכנן תכניות, ואלוהים צוחק".

זה לא הצחיק אותי.

היו לי יעדים, מטרות, רעיונות, תזמונים, ותימחורים שתורגמו לתוכנית עבודה מסודרת. לא הייתי אמורה לבלות את החודשים הבאים בכיסא גלגלים, בשיקום, בפיזיותרפיה, בביקורות בבית חולים, בחבישות.

ההכרה שהיה יכול להיות גרוע יותר הגיעה מהר, יחסית. הידיעה שזה היה יכול להסתיים בפציעה קשה יותר, שיש אנשים שקורים להם דברים גרועים יותר, שזה זמני.

אבל קדמו לכך תחושות אשמה קשות ותסכול על אובדן השליטה. רק חולי שליטה כמוני יבינו למה "החופש" שנכפה עלי לא כיף, למה העובדה שעושים הכול עבורי אינה משמחת אותי. התלות הייתה נוראה.

אנשים מקסימים עזרו מאוד, עזרו לי להתרומם מעל הרחמים העצמיים, להחליף את התחושות הקשות ולפנות את מקומם של כל אלה לעשייה.

החלטתי שהתאונה הזו, שאילצה אותי לעשות הפסקה, שאילצה אותי פיזית לשבת, שמנעה ממני להתרוצץ מפגישה לפגישה, מהרצאה לסדנה לאימון – היא המאפשרת לי לעצור רגע, לבדוק, לחשוב, לפתח. להתפתח.

פסק הזמן שקיבלתי אִפשר לי לרכז את כל הידע והניסיון שצברתי בשנים האחרונות, לסדר אותו, לחזור לסיפורי ההצלחה המדהימים, להתנסויות המאתגרות ולהפוך אותם לכלים אבחונים מדויקים, לתוכנית עבודה מעשית, ולארגן בצורה פרקטית את שיטת "ארכיטקטורת חיים. "


  

אלכסנדרוביץ תוכל לעזור לכל אחד ואחת לגלות מה הייעוד שלו בחיים, ולתכנן יחד איתו/איתה את סיפור ההצלחה שלו ולצאת לחיי סיפוק והגשמה.


לפרטים:055-9721327 office@lifearchitecture.co.il
אודליה אלכסנדרוביץ בהרצאתה איך למצוא יעוד בחיים צילום אור גפן
אודליה אלכסנדרוביץ בהרצאתה איך למצוא יעוד בחיים צילום אור גפן

 

 

 

Comments


bottom of page